Je Tevin Coleman poškodovan?

Anonim

49ers RB Tevin Coleman Out For Preostanek prvenstva NFC

Coleman je bil razglašen za drugi polčas, glede na FOX-ov prenos nedeljskega dvoboja. V ponedeljek je to dejal glavni trener Kyle Shanahan Coleman izpahnil ramo, a da ima še vedno možnost zaigrati v Super Bowlu

Vprašanje je tudi, ali je Coleman poškodovan?

Coleman se je ukvarjal z ramo poškodba odkar so ga odpeljali v NFC Championship Game. "Rezultati so bili pozitivni, zato bomo naslednji teden videli, kako bo, a danes ni mogel iti," je dejal Shanahan, ko je omenil, da Coleman vsaj sodeloval pri pohodih.

Drugič, ali je Tevin Coleman praksa? San Francisco 49ers RB Tevin Coleman (rame) ni sodeloval praksa Sreda, 22. 1. 49ers ni držal a praksa Sreda, torej je to ocena. Huddle Up: 49ers so optimistični Coleman's status za Super Bowl LIV, vendar je morda odločitev v času igre.

Podobno, v katerem četrtletju se je poškodoval Tevin Coleman?

Tevin Coleman je izstopil iz zmage San Francisca na prvenstvu NFC s 37-20 nad Green Bay Packers, potem ko je utrpel ramo poškodba v drugem četrt . Ekipa ga je izključila do konca tekme za začetek drugega polčasa.

Zakaj je Tevin Coleman vprašljiv?

Kljub temu, da ves teden ne treniram, tečem nazaj Tevin Coleman je bil naveden kot ' vprašljivo « s poškodbo rame. Na tem poročilu o poškodbah ni bilo nobenega drugega igralca 49ersa. Tekmovalec je imel na sebi blazinice in se je z ekipo raztezal, preden se je umaknil na stransko polje, da bi nadaljeval rehabilitacijo na svoji rami.